flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Засади використання автоматизованої системи документообігу суду

ЗАТВЕРДЖЕНО
 
рішенням зборів суддів
Залізничного районного
суду м.Львова
від 1 травня 2025 року 
 
 
ЗАСАДИ
використання автоматизованої системи документообігу
Залізничного районного суду м.Львова
 

      Ці Засади розроблено на виконання п. 1.4.8. Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України № 39 від 11.11.2024 р. (з наступними змінами та доповненнями), з урахуванням принципів розподілу спеціалізації між суддями, визначених зборами суддів Залізничного районного суду м. Львова

        В частині, що не врегульована ними, автоматизована система документообігу Залізничного районного суду м. Львова функціонує відповідно до тих принципів, які визначені Положенням про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженим рішенням Ради суддів України № 39 від 11.11.2024 (з наступними змінами та доповненнями).

Загальні положення

1.1. Документообіг Залізничного районного суду м. Львова (далі – документообіг суду) – це проходження документів в суді з моменту їх створення або одержання до завершення виконання або відправлення.

1.2. Документи незалежно від способу фіксації та відтворення інформації проходять і опрацьовуються в суді на єдиних організаційних та правових засадах організації документообігу.

1.3.Порядок документообігу у суді регламентується Положенням про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України № 39 від 11.11.2024 (з наступними змінами та доповненнями) та Інструкцією з діловодства у місцевих та апеляційних судах України, затвердженою наказом Державної судової адміністрації України від 20 серпня 2019 № 814 (у редакції від 17.10.2023 № 485, з наступними змінами та доповненнями).

1.4. Засади визначають порядок функціонування автоматизованої системи документообігу в Залізничному районному суді м. Львова (далі – автоматизована система), яка забезпечує:

-              реєстрацію вхідної та вихідної кореспонденції, в тому числі судових справ, етапів їх руху;

-    об’єктивний та неупереджений розподіл судових справ між суддями Залізничного районного суду м. Львова;

-              виготовлення та збереження оригіналів електронних документів суду;

-              централізоване зберігання оригіналів електронних документів суду та інших процесуальних документів, в тому числі оригіналів електронних судових рішень, виготовлених судом;

-              автоматичне надсилання засобами електронного зв’язку оригіналів електронних документів суду (в тому числі текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень) учасникам судового процесу (провадження) за їх заявками.

    Для функціонування автоматизованої системи працівники апарату Залізничного районного суду м. Львова забезпечують:

- своєчасне внесення до автоматизованої системи достовірних даних (інформації про стан розгляду судової справи, оригіналів електронних судових рішень, відомостей про набрання судовим рішенням законної сили тощо) та направлення необхідних відомостей до Єдиного державного реєстру судових рішень;

- своєчасне надання (позбавлення) права доступу до автоматизованої системи її користувачам;

- захист інформації автоматизованої системи в суді;

- своєчасне надсилання засобами електронного зв’язку оригіналів електронних документів суду (в тому числі текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень) учасникам судового процесу (провадження) за їх заявками;

- своєчасне та повне наповнення даними окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи;

- інформування адміністратора автоматизованої системи та ДСА України про проблеми, що виникають під час використання автоматизованої системи.

 

Збори суддів Залізничного районного суду м. Львова мають визначені цими Засадами повноваження щодо розгляду питань стосовно порядку функціонування автоматизованої системи.

         Затверджені рішенням зборів суддів засади використання автоматизованої системи документообігу суду (зі змінами та доповненнями) вносяться до автоматизованої системи документообігу суду та оприлюднюються на веб-порталі судової влади України не пізніше наступного робочого дня, після проведення таких зборів.

 

Функціональні обов’язки, права користувачів автоматизованої системи

2.1. Функціональні обов’язки, права користувачів автоматизованої системи, надання та позбавлення права доступу до неї в Залізничному районному суді м. Львова визначаються на підставі посадових інструкцій працівників та наказів керівника апарату суду. Налаштування автоматизованого робочого місця користувача автоматизованої системи у відповідності до функціональних обов’язків та прав доступу, визначених наказом керівника апарату суду, здійснює технічний адміністратор Залізничного районного суду м. Львова.

2.2. Користувачі автоматизованої системи відповідно до своїх прав вносять до бази даних автоматизованої системи інформацію передбачену цим Положенням, процесуальним законодавством та іншими нормативними актами спрямованими на цифровізацію судочинства.

2.3.        Користувачі автоматизованої системи зобов’язані виконувати вимоги цього Положення та забезпечувати конфіденційність інформації, яка в ній міститься.

2.4.  Незаконне втручання в роботу автоматизованої системи тягне відповідальність, установлену законом.

 

    Реєстрація вхідної і вихідної кореспонденції та етапів її руху.

 

2.5.1.   Вхідна кореспонденція, в тому числі процесуальні документи, приймається і опрацьовується працівниками апарату Залізничного районного суду м. Львова, яким надано доступ до автоматизованої системи відповідно до їх функціональних обов’язків, і реєструється в автоматизованій системі в день її надходження. У разі неможливості з об’єктивних причин здійснити реєстрацію вхідної кореспонденції в день її надходження, така кореспонденція реєструється в автоматизованій системі в термін, визначений у розпорядженні керівника апарату суду із зазначенням причин встановлення такого терміну. Якщо після отримання документа електронними засобами зв'язку до суду надходить такий документ і на паперовому носії, останній передається за призначенням, з відміткою на реєстраційному штампі дати одержання електронного повідомлення.

2.5.2.   Дата реєстрації та вхідний номер документа, що складається з номера за порядком у відповідному році та року реєстрації, формуються автоматизованою системою автоматично.

2.5.3.   Кожній судовій справі надається єдиний унікальний номер, який формується автоматизованою системою автоматично в суді першої інстанції та залишається незмінним незалежно від проходження судової справи в інстанціях чи надходження судової справи за підсудністю з іншого суду будь-якої юрисдикції, в тому числі в разі повторного надходження судової справи після її належного оформлення.

2.5.4.   Внесення змін, видалення реєстраційних даних щодо конкретної судової справи не допускається, крім випадків, зумовлених необхідністю, що підтверджується матеріалами судової справи, виправлення технічних помилок, описок тощо. Зміни та видалення реєстраційних даних фіксуються автоматизованою системою автоматично.

 

Прийом та розподіл судових справ між суддями

3.1.          Реєстрація та розподіл судових справ здійснюється в суді в день їх надходження, на підставі інформації, внесеної до автоматизованої системи, уповноваженою особою апарату Залізничного районного суду м. Львова, відповідальною за здійснення автоматизованого розподілу судових справ.

3.1.1.   Прийом судових справ здійснюється впродовж робочого дня суду, а у вихідні і святкові дні, в порядку чергування суддів, визначених наказом голови суду. Розподіл судових справ здійснюється впродовж робочого часу суду.

Поза межами робочого дня допускається реєстрація та розподіл відводів судді або слідчому судді, заявлених під час розгляду кримінального провадження (справи) або клопотання про обрання/продовження запобіжного заходу.

3.2.          У суді може застосовується:

-             автоматизований розподіл судових справ після реєстрації відповідної судової справи;

-              повторний автоматизований розподіл судових справ;

-              розподіл судових справ шляхом передачі судової справи раніше визначеному у судовій справі судді;

-              визначення складу суду з метою заміни судді (суддів);

-              пакетного автоматизованого розподілу судових справ після реєстрації певної кількості судових справ;

-              неавтоматичний розподіл справ (у разі допущення технічних помилок під час автоматизованої реєстрації справ, відсутності електроенергії або інших технічних обставин, що унеможливлюють автоматизований розподіл судових справ).

Збори суддів відповідного суду мають право визначити особливості автоматичного розподілу судових справ у випадках, прямо передбачених Положенням про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України.

3.3.          Не розподіляються щодо конкретного судді судові справи, що надійшли:

 

-              за один робочий день до початку відпустки, якщо її тривалість становить менше 14 календарних днів (за наявності наказу голови суду);

-       за три робочих дні до початку відпустки, якщо її тривалість становить не менше чотирнадцяти календарних днів (за наявності наказу голови суду);

-              у період відпустки судді;

-      за один робочий день до відрядження та в дні перебування судді у відрядженні;

-              під час тимчасової непрацездатності судді;

-      у дні перебування судді на навчанні, підвищенні кваліфікації, для участі у семінарських заняттях, діяльності органів суддівського самоврядування, Вищої ради правосуддя тощо без відбуття у відрядження (за наявності наказу голови суду);

-              в інших передбачених законом випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ.

 

Повноваження зборів суддів щодо здійснення автоматизованого розподілу судових справ між суддями

4.1.          Збори суддів Залізничного районного суду м. Львова мають повноваження щодо розгляду питань стосовно порядку функціонування автоматизованої системи, визначені Законом України «Про судоустрій і статус суддів» та Положенням.

4.2.          Збори суддів Залізничного районного суду м. Львова мають право:

-      визначати та затверджувати Засади використання автоматизованої системи документообігу суду;

-      запроваджувати спеціалізацію суддів з розгляду конкретних категорій судових справ;

-      визначати засади формування складу колегій суддів суду;

-      визначати особливості здійснення автоматизованого розподілу судових справ, які відповідно до законодавства підлягають розгляду невідкладно;

-      визначати особливості здійснення автоматизованого розподілу судових справ у випадках, визначених Положенням, зокрема, знеструмлення електромережі суду, виходу з ладу обладнання або комп'ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи, що триває понад п’ять робочих днів;

-      визначати коефіцієнт складності категорій судових справ;

-      зменшувати навантаження щодо розгляду справ на суддів, у випадках виявлення значної різниці у навантаженні в порівнянні з іншими суддями даного суду;

-      приймати рішення з інших питань, віднесених до їх компетенції згідно з Законом та Положенням.

4.3.          Збори суддів мають право визначити коефіцієнт складності судових справ, особливості розподілу судових справ при виконанні суддею інших повноважень, не пов’язаних із здійсненням правосуддя, коефіцієнт адміністративних посад, коефіцієнт, що враховує форму участі в розгляді судової справи, тощо.

4.4.          Збори суддів мають право зменшити навантаження щодо розгляду справ на суддів, які обіймають адміністративні посади в суді або виконують інші обов'язки, не пов'язані із здійсненням правосуддя, але не більш ніж на шістдесят відсотків порівняно з навантаженням інших суддів.

4.5.          Збори суддів мають право розглядати питання щодо настання обставин, які унеможливлюють участь судді у розгляді судових справ або авторозподілі нових справ, що може мати наслідком порушення строку розгляду судових справ, передбаченого відповідним процесуальним законом. У разі встановлення обставин, які унеможливлюють розгляд суддею наявних у його провадженні справ, збори суддів мають право розглянути питання про здійснення повного або часткового перерозподілу таких справ.

 

Правила здійснення автоматизованого розподілу судових справ між суддями

5.1.    Автоматизований розподіл судових справ здійснюється за загальними правилами, визначеними Положенням про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України № 39 від 11.11.2024, з наступними змінами та доповненнями, з урахуванням особливостей, передбачених даним підрозділом.

5.2.     При автоматизованому розподілі судових справ автоматизованою системою визначається головуючий суддя (при одноособовому розгляді справи) або колегія суддів (при колегіальному розгляді судової справи) із числа суддів Залізничного районного суду м. Львова, з урахуванням принципів розподілу та спеціалізацій, визначених зборами суддів Залізничного районного суду м. Львова.

5.3.          У разі неможливості визначити необхідну кількість суддів з числа суддів затвердженої зборами суддів спеціалізації, автоматизована система визначає суддів, яких не вистачає, з числа суддів цієї спеціалізації. У разі неможливості виконання суддею, який входить до складу колегії суддів, обов’язків судді, який не є головуючим суддею у судовій справі, повторний автоматизований розподіл судових справ не здійснюється, а заміна відсутнього судді, який входить до складу колегії суддів, здійснюється в порядку автоматизованого розподілу, відповідно до встановлених засад формування складу колегій суддів – за поданням головуючого у справі судді.

5.4.  Результатом автоматичного визначення складу суду є протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями, що автоматично створюється автоматизованою системою.

         Протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.

         Звіт про автоматизований розподіл судової справи між суддями може бути роздрукований для службового використання в суді.

5.5.          Визначення запасного судді у кримінальному провадженні.

         Запасний суддя визначається за правилами автоматизованого розподілу справ між суддями.

     Результатом визначення запасного судді є протокол автоматичного визначення запасного (слідчого) судді, що автоматично створюється автоматизованою системою.

      Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про автоматичне визначення запасного судді, який підписується та додається до матеріалів справи.

5.6.          Заміна основного судді запасним суддею у кримінальному провадженні

         У разі заміни основного судді запасним суддею створюється протокол заміни основного судді запасним суддею, що автоматично створюється автоматизованою системою.

      Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про заміну основного судді запасним суддею, який підписується та додається до матеріалів справи.

5.7.          У разі одночасного перебування всіх суддів у відрядженнях, відпустках, їх тимчасової непрацездатності та в інших передбачених законом випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ, автоматизований розподіл судових справ здійснюється автоматизованою системою у робочий день, наступний за днем, коли відпали відповідні обставини.

         У разі, коли в суді з об’єктивних підстав правосуддя здійснює один суддя, здійснення автоматизованого розподілу судових справ не буде порушенням вимог цього Положення.

5.8.          При здійсненні автоматичного розподілу судових справ враховуються наступні принципи, що впливають на розподіл:

-              клопотання сторони кримінального провадження щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження та заяви сторони кримінального провадження, пов’язані з застосуванням таких заходів, які відповідно до процесуального законодавства підлягають реєстрації та розгляду невідкладно, розподіляються в провадження суддів у святкові, вихідні дні у період часу з 09.00 год. до 17.00 год., відповідно до графіку чергування, який встановлюється наказом голови суду або особою, яка виконує його обов’язки.

-              усі клопотання, заяви слідчого, прокурора, захисника, потерпілого, за індексом 1-кс, які надійшли вперше до суду, реєструються в порядку автоматизованого розподілу;

-             усі подальші заяви, клопотання за однаковим номером ЄРДР розподіляються первісно визначеному слідчому судді як раніше визначеному.

 

У разі неможливості участі первісно визначеного слідчого судді у розгляді справи з підстав, зазначених у п. 3.3 даного Положення, з метою збереження єдиного унікального номеру справи, матеріали справи розподіляються на первісно визначеного слідчого суддю з подальшим перерозподілом справи та визначенням нового слідчого судді в автоматизованому режимі, без винесення розпорядження керівника апарату суду про здійснення перерозподілу справи.

Усі подальші заяви, клопотання, скарги за однаковим номером ЄРДР, на час відсутності первісно визначеного слідчого судді, передаються вищевказаному новому слідчому  судді  без проведення автоматизованого розподілу.

 

У суді запроваджена спеціалізація суддів з розгляду: розгляд справ щодо неповнолітніх (ювенальні судді); розгляду клопотань органів досудового розслідування, скарг в порядку статті 303 КПК України (слідчі судді).

За рішенням зборів суддів Залізничного районного суду м. Львова зі складу суддів обираються судді, стаж роботи яких становить не менше ніж десять років, які уповноважені здійснювати кримінальне провадження та справи про адміністративні правопорушення стосовно неповнолітніх (ювенальні судді).

 

5.9. Скарги, подані до суду в порядку розділу VІІ ЦПК України передаються на автоматизований розподіл між суддями.

Заяви, клопотання, подання з процесуальних питань, пов’язаних із виконанням судових рішень, які ухвалені іншим судом або іншим органом передаються на автоматизований розподіл між суддями.

 

Повторний автоматизований розподіл судових справ між суддями

6.1.          У разі задоволення відводу або самовідводу судді (судді-доповідача або всього складу суду, якщо судова справа розглядається колегією суддів), якому розподілено судову справу для розгляду, судова справа підлягає повторному автоматизованому розподілу без урахування цього судді (суддів).

6.2.          Винятково у разі, коли суддя (судді) у передбачених законом випадках не може (не можуть) продовжувати розгляд справи (зокрема, у разі припинення повноважень щодо здійснення ним правосуддя, звільнення з посади судді, відсторонення від посади судді, перебування у відпустці по догляду за дитиною, довготривала тимчасова непрацездатність на строк понад три місяці, що може стати наслідком порушення розумних строків їх розгляду), невирішені судові справи передаються для повторного автоматизованого розподілу за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки), що додається до матеріалів справи.

6.3.          Винятково, у разі коли слідчий суддя у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю не може продовжувати розгляд проваджень за клопотаннями органів досудового розслідування про застосування/продовження запобіжних заходів та обшуку, що залишилися невирішеними на момент настання зазначеної вище обставини, передаються невідкладно для повторного автоматизованого розподілу.

6.4.          Повторний автоматизований розподіл судових справ у визначених законодавством випадках (помилково визначена спеціалізація, неправильне налаштування табеля робочих днів суддів, недопустимість повторної участі судді в розгляді судової справи, у тому числі повторної участі судді в кримінальному провадженні, якщо він брав участь в цьому ж провадженні під час досудового розслідування, відсутність допуску або дозволу до роботи з документами, що містять інформацію з обмеженим доступом, припинення повноважень (досягнення 65-річного віку тощо) здійснюється за письмовим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки), що додається до матеріалів справи.

6.5.          Результатом повторного автоматизованого розподілу судової справи є протокол повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями відповідного суду, що автоматично створюється автоматизованою системою. Одночасно з протоколом автоматизованою системою автоматично формується звіт про повторний автоматизований розподіл судової справи між суддями відповідного суду. Протокол повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи. Звіт про повторний автоматизований розподіл судової справи між суддями може бути роздрукований для службового використання в суді.

 

Розподіл судових справ шляхом передачі судової справи раніше визначеному у судовій справі судді

7.1.          Розподіл судових справ шляхом передачі судової справи раніше визначеному у судовій справі судді відбувається в порядку та у випадках, визначених Положенням про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України № 39 від 11.11.2024 (з наступними змінами та доповненнями), з урахуванням випадків, передбачених п. 7.2.

7.2.          Судові справи передаються раніше визначеному складу суду у таких випадках:

- у разі допущення технічних помилок під час автоматизованої реєстрації справи, зокрема: визначення відповідальним працівником апарату суду неправильної категорії або індексу справи, після подальшого здійснення перереєстрації такої справи та усунення виявлених недоліків;

- судові кримінальні провадження, що повернулися до суду після виконання прокурором вимог ухвали суду про повернення обвинувального акту передаються раніше визначеному у кримінальному провадженні судді, згідно з положеннями, передбаченими ст. 314, ч. 1 ст. 416 КПК України;

- судові кримінальні провадження, що повернулися до суду з апеляційної інстанції після залишення без задоволення ухвали/подання суду про скерування кримінального провадження (справи) за підсудністю в інший суд;

- судові кримінальні провадження, що повернулися до суду з апеляційної інстанції після скасування ухвали суду про повернення обвинувального акту прокурору або іншої процесуальної ухвали суду, постановленої в порядку ст. 314 КПК України;

- усі подальші заяви, клопотання за однаковим номером ЄРДР розподіляються первісно визначеному слідчому судді як раніше визначеному;

- у разі надходження заяв по цивільній та адміністративній справах, що подаються в порядку виконання (ЦПК України, КАС України), або будь-яких інших документів, а також усі подання державних, приватних виконавців в рамках виконавчих проваджень передаються на розгляд судді, який ухвалив остаточне рішення у справі;

- цивільні та адміністративні справи, за якими суддею було прийнято рішення про направлення до іншого суду за підсудністю, у випадку скасування апеляційним судом ухвали про направлення до іншого суду за підсудністю, передаються первісно визначеному судді під час автоматизованого розподілу, як раніше визначеному складу суду;

- справи про адміністративні правопорушення, за якими було прийнято про направлення на дооформлення, після їх повернення передаються судді, який прийняв таке рішення, як раніше визначеному складу суду;

- при надходженні обвинувальних актів від органів прокуратури після усунення порушення вимог КПК України, а також у випадку залишення апеляційним судом без змін ухвали про повернення обвинувального акта прокурору, реєстрацію слід здійснювати за суддею, який прийняв таке рішення, як раніше визначеному складу суду;

- матеріали про адміністративне правопорушення, по яких складено два протоколи і більше щодо однієї особи, які надійшли до суду в один день, розподіляються судді, якого визначено первісним автоматизованим розподілом справ – як раніше визначеному складу суду;

- заяви про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною без заміни опікуна; заяви про звільнення від обов’язку опікуна та заміна опікуна реєструється раніше визначеному складу суду, який приймав рішення про визнання фізичної особи недієздатною;

- позовні заяви, які надійшли після подання до суду заяв про забезпечення позову, доказів, незалежно від результатів розгляду заяв про забезпечення позову, доказів у тому числі у випадках скасування заходів забезпечення позову.

 

Особливості здійснення автоматизованого розподілу судових справ у випадках знеструмлення електромережі суду, виходу з ладу обладнання або комп'ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи, що триває понад п’ять робочих днів

8.1.          Знеструмлення електромережі суду, вихід з ладу обладнання або комп'ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи та тривають понад п’ять робочих днів, відповідно до цих Засад фіксуються актами, складеними комісією під головуванням керівника апарату (особи, яка виконує його обов’язки), із зазначенням у них дати, часу настання та закінчення дії відповідних обставин. Електронні примірники зазначених актів вносяться до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після усунення обставин.

8.2.  Автоматизований розподіл судових справ між суддями здійснюється невідкладно після налагодження роботи автоматизованої системи або на наступний робочий день після усунення зазначених у підпункті 8.1. цих Засад обставин.

8.3.У разі настання обставин, зазначених у підпункті 8.1. цих Засад, судові справи, які за законом мають розглядатися невідкладно з метою недопущення порушення конституційних прав громадян та визначених відповідним процесуальним законом строків, підлягають розподілу в неавтоматичному режимі, а саме:

-              кримінальні провадження, у яких закінчується строк дії застосованого до обвинуваченого запобіжного заходу;

-              заяви про відвід або самовідвід судді, слідчого судді, присяжного, прокурора, слідчого, захисника, представника, спеціаліста, перекладача, експерта, секретаря судового засідання;

-              клопотання органів досудового розслідування про проведення обшуку;

-              клопотання про застосування тимчасового арешту до затриманої особи, яка вчинила злочин за межами України, до надходження запиту про її видачу, в порядку ст. 583 КПК України;

-              клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційний арешт) в порядку ст. 584 КПК України;

-              скарги на рішення про видачу особи (екстрадицію) в порядку ст. 591 КПК України;

-              справи про примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу або про продовження строку примусової госпіталізації в порядку ЦПК України;

-              адміністративні позови в порядку КАС України, стосовно яких передбачено негайний розгляд.

         Розподіл визначеної категорії судових справ здійснюється керівником апарату суду, або особою, яка виконує його обов’язки, в порядку черговості, згідно алфавітного покажчика (прізвище судді), з урахуванням встановленої спеціалізації.

8.4.  Не пізніше наступного робочого дня після усунення обставин, зазначених у підпункті 8.1. цих Засад, до автоматизованої системи вноситься передбачена цими Засадами інформація із зазначенням у хронологічному порядку номера та дати фактичного надходження кореспонденції до суду, а також інформація про її розподіл.

 

Передача судових справ для подальшого розгляду суддею (колегією суддів)

9.1. Після автоматизованого розподілу судових справ автоматизованою системою відповідальна особа суду не пізніше наступного робочого дня передає судові справи визначеному автоматизованою системою головуючому судді (судді-доповідачу).

9.2.  Відмова судді від отримання розподіленої в установленому порядку судової справи не допускається.

9.3.  Оригінали електронних судових рішень, засвідчені ЕЦП, направляються до Єдиного державного реєстру судових рішень у порядку, визначеному Порядком ведення Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

Коефіцієнти складності справ

10.1  У суді встановлені коефіцієнти складності справ, які були прийняті рішенням Вищої ради правосуддя від 24.11.2020року, і які в даний час враховуються під час автоматичного розподілу справ в суді .

  1. Прикінцеві та перехідні положення

11.1.     Ці Засади набирають чинності з наступного дня після їх затвердження зборами суддів Залізничного районного суду м. Львова.

  11.2.     Зміни та доповнення до цих Засад можуть бути внесені зборами суддів Залізничного районного суду м. Львова.