flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інструкція "Про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації у Залізничному районному суді м.Львова

 ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                         Наказом голови Залізничного  

                                                                         районного   суду  м.Львова

                                                                    від 18.07.2012 р. № 33

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

                                                                                                                                                                                                  Про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

документів,, які надаються запитувачам інформації

у Залізничному районному суді м.Львова

 

 

          1.Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України « Про досуп до публічної інформації «(далі –Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 « Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію « визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Залізничним районним судом м.Львова  (далі).

 

       2. Відповідальна особа, яка готує інформацію на запит, у разі  необхідності здійснення  копіювання або друку документів за запитом  на інформацію обсягом більше як 10 сторінок ,упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє керівника  апарату суду , керівник апарату суду службовою запискою повідомляє планово –фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності територіального управління Державної судової адміністрації України в  Львівській області про кількість сторінок, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом , що потребує її відокремлення, приховування тощо,тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем, а також подає заявку на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.

 

      3. Планово –фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України вЛьвівській області на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат за складовими ( додаток 1), оформляє рахунок за формою (додаток 2) та упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його відповідальній особі за  організацію  доступу до публічної інформації , що знаходиться  у розпорядженні Залізничного районного суду м.Львова для надання його запитувачу інформації.

 

    4. Сума відшкодовання фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року  № 740.

 

   5. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв»язку за реквізитами ,зазначеними в рахунку (додаток 2).

 

6. Після надходження коштів на відповідний рахунок від запитувача інформації, планово-фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області повідомляє службовою запискою відповідальну  особу за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні Залізничного районного суду м.Львова ,з заначенням дати надходження коштів на відповідний рахунок.

 

7.      Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації.

 

8.      Відповідь на запит  на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов»язаних із наданням такої відповіді.

 

     Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі  рахунку (додаток 2) коштів на відповідний рахунок, про що планово-фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління держанвої судової адміністрації України в Львівській області повідомляє службовою запискою відповідальну особу за організацію доступу до публічної інформації , що знаходиться у розпорядженні Залізничного районного  суду м.Львова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          Додаток  1

                      Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів

 

 

 

       Послуга.що надається

Норми витрат за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру ( в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсотка розміру

мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру ( в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру

мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо ( в томучислі двосторонній друк ).

0,3 відсотка розміру

мінімальної заробітної плати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                        Додаток 2

 

 Надавач послуг : Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Львівській області

 

Реєстраційний рахунок : 31259275210102 в ГУ ДКСУ у Л/о

МФО банку : 825014

Код ЄДРПОУ : 26306742

Платник ______________________________________________

РАХУНОК  № _________________________________________

        від ________________                                        20 ____  року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найменування

 

Вартість виготовлення 1 сторінки (без ПДВ),грн.

 

Кількість  сторінок од.

 

  Ціна (без ПДВ),грн

 

1.

 

 

 

 

Витрати на копіювання або друк копій документів формату А4 та  меншого розміру.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

Витрати на копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Витрати на копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою  інформацію міститься інформація з обмеженим доступом,що потребує її відокремлення,приховування тощо.

 

 

 

 

РАЗОМ :

 

 

 

 

  Всьогодо сплати : _______________________________________________________________________   ( сума прописом )

 

Керівник  _______________________   (підпис)                                             Головний бухгалтер       ________________(підпис)