flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

НАКАЗ від18.07.2012р. № 33

 

 
   


                                                             

ЗАЛІЗНИЧНИЙ     РАЙОННИЙ     СУД   М.ЛЬВОВА

                              

Н  А  К  А  З

18.07.2012р.                                              №  33

м.Львів

     Про порядок відшкодування фактичних

     витрат на копіювання або друк  документів ,

     які надаються запитувачам інформації в

     суді                                         

 

               Відповідно до статі 21 Закону України « Про доступ до публічної Інформації «( далі Закон ), постанови Каабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 « Про затвердження граничних норм витрат на копіюванння або друк документів, що надаються за запитом на інформацію «, наказу Державної судової адміністрації України від 07червня 2012 року № 69   « Про порядок відшкодування  витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації, наказу територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області   від 12 червня 2012 року № 51    « Про порядок   відшкодування  фактичних    витрат   на   копіювання або друк документів,  які    надаються   запитувачам   інформації «,  пункту 4.10      Положення про порядок організації доступу до  публічної інформації ,що знаходиться у володінні  Залізничного районного суду м.Львова, затвердженого наказом голови суду від 06.06.2011 року за № 17/1, та з метою забезпечення  належної організації порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації,   

н а к а з у ю  :

 

1. Затвердити  Інструкцію про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації в суді.

2.  Заступнику керівника апарату суду Збишко М.В. довести даний   наказ довести до відома суддів та працівників апарату суду.

                        3.     Керівникові апарату  Полуліх Л.М. забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті                                      Залізничного районного суду м.Львова.

                        4.     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

                               

    

                         Голова Залізничного районного

                         суду м.Львова                                                                                   Мусієвський  Є.П.