flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Доопрацьовано функціонал Автоматизованої системи виконавчого провадження

06 лютого 2024, 12:30

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 2 лютого 2024 року оновило програмне забезпечення Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

Поточним оновленням:

1. Додано нову вкладку картки виконавчого провадження – «Відокремлені підрозділи». Відтепер вона наявна у всіх виконавчих провадженнях, боржником за яким виступає юридична особа.

Метою запровадження даної вкладки є забезпечення можливості для виконавців вести облік відокремлених підрозділів боржників-юридичних осіб.

Накопичення інформації на даній вкладці відбувається шляхом направлення виконавцем, за допомогою методу «Направити запит до ЄДР» відповідного запиту, та отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, також можна додавати записи про відокремлені підрозділи вручну.

2. Для виконавчих документів, що були пред`явлені до виконання в електронній формі, забезпечено можливість вивантажити такий документ з КЕП, в тому числі, наявна можливість вивантажити з КЕП заяву про відкриття виконавчого провадження, що була подана разом з електронним виконавчим документом.

3. Здійснено ряд доопрацювань та покращень функціонального блоку «Майно» картки виконавчого провадження, серед яких:

- забезпечено можливість редагувати значення у полі «Вартість майна» картки майна, незалежно від статусу майна та джерела отримання інформації;

- доопрацьовано форму реєстрації виконавчої дії 05.06 «Передача майна на реалізацію» в частині заповнення інформації про адресу. В межах даного доопрацювання забезпечено можливість при реєстрації зазначеної виконавчої дії вказувати звичайну або детальну адресу майна (за аналогією із зазначенням адреси у картці майна вкладки «Майно»).

Крім того, здійснено ряд інших покращень та виправлено ряд помилок в роботі АСВП, що націлено на оптимізацію процесу роботи користувачів АСВП.

Державне підприємство «Національні інформаційні системи»